You are currently viewing Dobre oferty na wynajem podnośników

Dobre oferty na wynajem podnośników

Podnośniki koszowe to podesty ruchome wykorzystywane w budownictwie, ogrodnictwie, a nawet w branży reklamowej. Są niezastąpione kiedy trzeba uformować koronę drzewa, zawiesić napis 3D na elewacji galerii handlowej, czy też kiedy naprawia się rynny. Do wyboru są różne podnośniki, zarówno te akumulatorowe, jak i te będące częścią pojazdu ciężarowego.

Niedrogi wynajem podnośników

wynajem podnośników koszowychOd ich rodzaju i wielkości zależeć będzie cena. Mało kto jednak kupuje taki podnośnik. W końcu remonty, czy wycinka dużych drzew zdarza się raz na jakiś czas. Nie ma co inwestować w sprzęt, który przez większość czasu po prostu stoi i się kurzy. Dlatego też tak poszukiwany jest opłacalny wynajem podnośników koszowych z Trójmiasta. Jak znaleźć najkorzystniejszą ofertę? Na pewno najpierw trzeba wiedzieć jaki rodzaj podnośnika jest nam potrzeby, by wiedzieć czego szukać. Podnośniki nożycowe są najmniejsze i też zwykle najtańsze. Mają one długi, szeroki podest roboczy. Wsporniki o układzie nożycowym podnoszą i opuszczają podest. To sprzęt dobry do np. czyszczenia rynny, czy naprawy rolet z zewnątrz. Podnośniki teleskopowe mają bardzo długie ramię i mały kosz. Samochód z podnośnikiem może stać za ogrodzeniem, a kosz może być usadowiony np. koło komina. Z kolei podnośniki przegubowe mają ramie krótsze, ale łamane.

wynajem podnośników koszowychDzięki temu można nimi dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Ceny za wynajem podnośników przegubowych zwykle są najwyższe. Koszty wypożyczenia zależą jeszcze od wielkości podnośnika – im większy zasięg tym i cena jest większa. Kolejna kwestia to czas wypożyczenia i miejsce wykonania usługi. Często firmy nie pozwalają na wypożyczenie podnośnika na czas krótszy niż godzina. Jednak im dłużej podnośnik jest w ruchu tym tańsza będzie jedna godzina najmu. Przykładowo, firma życzy sobie sto złotych za godzinę wynajmu, jednak jak się wynajmie go na cztery godziny to każde 60 minut kosztuje tylko osiemdziesiąt złotych. Często wynajem podnośnika jest droższy jeśli planuje się go zabrać poza miasto – wtedy za dodatkowe kilometry doliczane są opłaty. Warto wziąć pod uwagę, że podnośnik można wynająć wraz z operatorem – to oczywiście droższa opcja, jednak bardziej komfortowa, bo nie trzeba szukać osobno kogoś, kto umie obsłużyć maszynę.

Najlepsze oferty na wynajem podnośników można znaleźć w internecie. Każda szanująca się firma ma swoją stronę internetową, a na niej ofertę wynajmu wraz z cenami, choćby przykładowymi. Wiedząc jaki podnośnik, gdzie i na jak długo się potrzebuje to można szybko i niedrogo wynająć doskonały sprzęt.

Sprawdź także https://szczyt.com.pl/