You are currently viewing Garderoba dla dużej rodziny

Garderoba dla dużej rodziny

Kiedy posiada się liczną rodzinę trzeba dobrze przemyśleć dosłownie każdy metr kwadratowy w mieszkaniu. Nic nie może wprowadzać chaosu i bałaganu, bo to jednocześnie bardzo szybko zabiera dodatkową przestrzeń i trudno się odnaleźć w pomieszczeniu.

Garderoby dopasowane do oczekiwań

garderoby na zamówienie Z tego względu należy zadbać o to, aby każde pomieszczenie w domu było starannie zaplanowane. Nie trzeba koniecznie architekta, który może się okazać zbyt zbyt kosztowny. Czasami wystarczy, skorzystać z własnej wiedzy oraz inwencji twórczej, a to pozwoli stworzyć ciepły kąt dla całej rodziny. Bardzo ważne jest tutaj miejsce na ubrania. Niektórym oczywiście wystarcza korzystanie z szafy, ale zazwyczaj bardzo szybko okazuje się, że jest to zdecydowanie za mało i należy wówczas zdecydować się na to, by wygospodarować trochę przestrzeni na garderobę. Tylko to może pomóc w znalezieniu miejsca na wszystko, co się posiada. Niemożliwe jest, aby na przykład dwójka rodziców i piątka dzieci pomieściła się w dużej szafie wnękowej, bo mimo że są one przestronne to wciąż oferują za mało przestrzeni dla siedmiu osób. Interesujące w tym wypadku mogą się okazać garderoby na zamówienie wykonywane w Krakowie. Taki projekt ma szansę w pełni wpisać się w oczekiwania i wymogi każdego klienta.

garderoby na zamówienie Nawet w momencie, gdy ta część domu, którą udało się wygospodarować ma niestandardowe wymiary. Wystarczy po prostu znaleźć firmę, która wykona garderobę pod dokładnie wyznaczony przez klienta projekt. Zazwyczaj klienci są zgodni co do tego, że garderoba musi w maksymalny sposób wykorzystywać jak najwięcej przestrzeni. Typowe wykonanie takie garderoby prezentuje się tak, że klienci chcą aby było tam najwięcej półek na ubrania, bo wiedzą, że w ten sposób można pomieścić najwięcej rzeczy. Oczywiście musi się tam również znaleźć kilka miejsce na wieszaki – aby móc tam powiesić koszule, garnitury, sukienki i okrycia wierzchnie na każdą porę roku i eleganckie wyjścia. Kolejnym ważnym elementem garderoby powinno być również miejsce na buty – minimum trzy dwupiętrowe stelaże, chociaż lepiej jest gdy jest ich więcej. Wygląd szafy nie zawsze jest aż tak ważny, ale dużej ilości klientów marzy się, aby była zachowana w jasnych kolorach. Jest to bardzo uniwersalny kolor, który jednocześnie nadaje wnętrzu bardzo eleganckiego wyglądu. Mówi się, że biały kolor pasuje do wszystkiego – można go połączyć z dowolnym kolorem i stworzy ciekawe zestawienie. Rzeczywiście białe meble z kolorowym wnętrzem pełnym ubrań wyglądają bardzo imponująco.

Krakowscy producenci potrafią wykonać swoją pracę w pełni profesjonalnie – wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Oprócz tego, że garderoba spełnia każde narzucone przez klienta wymogi to dodatkowo jest wykonana z najlepszych elementów – to daje pewność, że będzie służyć jeszcze przez długie lata.