You are currently viewing Jestem stolarzem i wykonuję krzesła do jadalni, w komu mam kominek

Jestem stolarzem i wykonuję krzesła do jadalni, w komu mam kominek

Już od dziecka miałem pewien talent artystyczny. Mój dziadek wykonywał różne rzeczy w drewnie i to po nim odziedziczyłem cały talent. Po ukończeniu gimnazjum zdecydowałem się na szkołę zawodową w odpowiednim kierunku.

Kominek to zły pomysł

kominekMoja rodzina była wielkimi przeciwnikami tego rozwiązania. Twierdzili, że powinienem mieć studia i tylko dzięki wyższemu wykształceniu będę w stanie osiągnąć jakikolwiek sukces. Jednak postawiłem na swoim i zostałem stolarzem. Moja pierwsza praca zajmowała się produkcją różnych urządzeń. Były to zazwyczaj nowoczesne kominki nowoczesne. Zazwyczaj właściciele domków jednorodzinnych odwiedzali nasz zakład. Bardzo często zabierali od nas biokominki. Były to oszczędne i nowoczesne rozwiązania do domu. W dzisiejszych czasach większość osób uwielbia ekologiczne rzeczy i to to ich przyciąga. Osobiście uważam, że kominek nie jest moim najlepszym pomysłem. Znam duże lepsze i tańsze rzeczy. Ta praca pozwoliła mi na oszczędzanie. Dzięki temu mogłem założyć własny biznes i zacząć zajmować się stolarstwem na większą skalę. To od zawsze było moje marzenie. Produkowałem stoły do jadalni. Starałem się aby ich jakość oraz standard był bardzo wysoki. Również oferowałem darmową naprawdę. Byłem po prostu pewny swoich produktów i mogłem je zawsze naprawić, gdy by się zepsuły. Czasami ludzie przychodzili po same krzesła do jadalni. Ja wychodziłem ze swoją ofertą do przodu. Można było u mnie realizować nawet najbardziej indywidualne zamówienia. Ja zawsze otwierałem dla wszystkich swoje możliwości.

Szybko zyskałem popularność i ludzie zaczęli do mnie przyjeżdżać nawet z najbardziej oddalonych miejsc. W dodatku zawsze dbałem o modę i starałem się wykonywać rzeczy na czasie. Szybko osiągałem spore zyski.