You are currently viewing Najgorszy pomysł mojej żony czyli gabiony

Najgorszy pomysł mojej żony czyli gabiony

Dzisiejszego dnia, moja żona przeszła samą siebie. Wczoraj wieczorem przy naszym domu był wypadek samochodowy, niefortunnie część auta przedziurawiła nasze ogrodzenie w domu.

Gabiony to zła opcja i kiepska cena

gabionyNazajutrz powiedziałem mojej żonie, żeby pojechała i kupiła nowe ogrodzenie takie jakie się jej podoba bo ja wyjeżdżam na trzy dni w delegacje służbową. No więc moja małżonka pojechała do sklepu i zakupiła ogrodzenie z montażem, jednak gdy wróciłem po 3 dniach do domu, to co tam zobaczyłem mnie przerosło. Ogrodzenie było, jak najbardziej nie da się zaprzeczyć temu faktowi. Jednakże teraz zamiast normalnego ogrodzenia były tam gabiony cena. Te wielkie i brzydkie kamienne kloce zdobiły mój ogród. Wyglądały naprawdę strasznie, gdy wszedłem do domu rzuciłem mojej żonie zabójcze spojrzenie. Jednak ona nie wiedziała o co chodzi, podeszła do mnie i zapytała tylko z uśmiechem na ustach jak mi się podoba nowe ogrodzenie, którego cena przekraczała dwukrotnie normalne, ładne, panelowe ogrodzenia. Mówiła jednak dalej, że to jeszcze nie najdroższy typ bo cennik miał jeszcze wiele dużo droższych pozycji. Spojrzałem jeszcze raz na mój piękny ogród oszpecony przez kamienie w klatce i głośno westchnąłem. Pocałowałem moją żonę i wyszedłem z domu, pojechałem do sklepu ogrodniczego i zakupiłem parę kosmetycznych rzeczy, aby już po prostu nie robić przykrości mojej żonie i swojemu portfelowi.

Od zewnętrznej strony zasadziłem krzaki a od wewnętrznej drzewka a dokładniej tuje, jedna przy drugiej rosły zasłaniając ohydny gabion. Żona chyba wiedziała, że nie podoba mi się ogrodzenie bo nawet się nie wtrącała w moje ogrodnicze roboty.