You are currently viewing Najlepsze rusztowania do użytku domowego i profesjonalnego

Najlepsze rusztowania do użytku domowego i profesjonalnego

Remonty, prace wykończeniowe i inne prace wysokościowe wymagają odpowiedniego oprzyrządowania. Aby prace na wysokości zakończyły się sukcesem, a przy tym były bezpieczne, niezbędne będzie dobre jakościowo rusztowanie lub drabina. Decydując się na zakup lub wynajem odpowiedniego sprzętu, warto zrobić dokładny research, by uniknąć mylnego zakupu i jednocześnie zaoszczędzić nieco pieniędzy.

Rusztowanie z aluminium

 rusztowanie krause protecW zależności od typu pracy wysokościowej, a także zależnie od terenu, na którym będą odbywały się prace wysokościowe, należałoby zdecydować się na odpowiedni rodzaj drabiny lub rusztowania. Drabina, szczególnie składana, doskonale nada się do drobnych prac remontowych, a także do używania na co dzień w domu. W pracach nieco bardziej wymagających, a także do użytku profesjonalnego, niekiedy lepiej sprawdzi się rusztowanie. Wybór rodzaju rusztowania w dużej mierze zależy od typu pracy, która ma być wykonana. Do wielu z nich będzie najlepsze rusztowanie Krause Protec. Rusztowania Krause są wykonane z aluminium. Jest to tworzywo nierdzewne, wysoko odporne na trudne warunki atmosferyczne. Rusztowanie może być więc używane zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Podesty są pokryte specjalną zabezpieczającą warstwą żywicy fenolowej, co umożliwia pozostawienie rusztowania na zewnątrz na długi czas, nawet podczas zimy i ulewnych deszczy.

 rusztowanie krause protecOgromnym atutem rusztowań Protec jest łatwość w montażu i demontażu konstrukcji. Rusztowania są wyposażone w kształtowe, zamykane siłowo połączenia zaciskowe, co sprawia, że do montażu i demontażu konstrukcji nie jest wymagane używanie narzędzi. Maksymalna wysokość rusztowania Protec wynosi ponad 14 metrów, dzięki czemu nadaje się ono doskonale nie tylko do drobnych prac remontowych, ale również do użytku profesjonalnego. Wysokie rusztowania są wyposażone w stabilne schody, umożliwiające wygodne i bezpieczne przemieszczanie się, również z ciężkimi narzędziami. Do rusztowań można dołączyć specjalne rolki jezdne z blokadą, dzięki którym możliwe będzie przeniesienie rusztowania bez konieczności demontowania i ponownego montowania go. Rodzaj rusztowania powinien być dostosowany do typu prac wysokościowych, do których będzie przeznaczone.

Zarówno do drobnych remontów przydomowych, jak i do użytku profesjonalnego, idealnie nadają się rusztowania firmy Krause. Rusztowania te charakteryzują się w szczególności dużą stabilnością oraz trwałością. Kupując rusztowanie, należy wybrać takie, które jest stworzone z materiałów wysokiej jakości. Zapewni to bezpieczeństwo pracy na wysokościach.