You are currently viewing Pomysł na biznes: rekuperacja i klimatyzacja

Pomysł na biznes: rekuperacja i klimatyzacja

Kiedy kilka lat temu rozpoczynałem pracę we własnej firmie nie spodziewałem się, że czekają mnie takie zyski. Stworzyłem firmę budowlaną specjalizującą się w klimatyzacji i rekuperacji i był to strzał w dziesiątkę.

Śląska rekuperacja jest potrzebna

rekuperacjaOtworzyłem swoją firmę w Katowicach. Moim polem działania jest przede wszystkim województwo śląskie i świętokrzyskie. Początkowo główny profil mojej działalności stanowiła klimatyzacja, a konkretniej – klimatyzatory i stojące wiatraki. Kiedy klimatyzacja w domach i biurach zaczęła się coraz bardziej upowszechniać, przybywało mi klientów, skuszonych dobrą ceną, wysoką jakością i profesjonalnym montażem i serwisem. Stopniowo moja firma zaczęła się rozrastać i wprowadziłem do sprzedaży nowe urządzenia służące do wentylacji mechanicznej. Rekuperacja śląskie w nowych domach jest coraz bardziej potrzebna, ponieważ wentylacja mechaniczna już nie wystarcza i konieczna jest mechaniczna wymiana powietrza w budynkach. Ze względu na rozwój budownictwa i energooszczędnych budynków, rekuperacja ma coraz więcej zwolenników, a w niektórych miejscach jest wręcz wymogiem, dlatego też jestem spokojny o przyszłość mojej firmy. W przyszłości na pewno będę zwiększał asortyment o nowsze urządzenia i zupełnie inne modele, ponieważ aby utrzymać się na rynku trzeba się wciąż rozwijać.
Ponieważ mam już odpowiednią renomę na rynku, nie martwię się o brak klientów.

Wielu z nich trafia do mnie z polecenia, kiedy szukają klimatyzatora i rekuperatora, a to najlepiej świadczy o tym, że moja firma jest dobra w swojej branży.