You are currently viewing Systemy Twinson – szerokie zastosowanie desek kompozytowyc

Systemy Twinson – szerokie zastosowanie desek kompozytowyc

Kompozyt nie od dziś stanowi doskonałą alternatywą dla materiałów w stu procentach naturalnych. Wiąże w sobie wszelkie zalety najczęściej drewna, wraz z tworzywem sztucznym typu PCV. Marka Twinson specjalizuje się w wyrobie desek kompozytowych, odpornych na szkodliwe czynniki atmosferyczne, szczególnie na kwaśne deszcze i promieniowanie UV.

Deski Twinson na elewacje i tarasy

twinsonTwinson oferuje produkcję desek przystosowanych do trzech systemów. Istnieje system Twinson na elewacje, a także system tarasowy i ogrodzeniowy. Tarasy kompozytowe wypierają w coraz większym stopniu te wykonane z naturalnego drewna. Kompozyt jest trwały, odporny, a także odporny na wilgoć i grzyby. Deska Twinson zabezpieczona jest warstwą antypoślizgową, która skutkuje tym, iż tarasy są bezpieczne w użytkowaniu. Systemy elewacyjne i ogrodowe dzięki trwałości desek kompozytowych przez cały czas są estetyczne. Poza tym deski Twinson są nowoczesną odpowiedzią na zapotrzebowanie wielu klientów oraz są niezwykle modne, a także funkcjonalne. Technologia, jaką wykorzystuje ten producent jest w pełni ekologiczna, jak również może być poddawana w całości recyklingowi. Do produkcji desek wykonanych z mieszanki drewna i tworzywa PCV używa się drzew szybko rosnących, jakimi są na przykład sosna i modrzew.

twinsonOgrodzenia wykonywana są z profili aluminiowych występujących w dwóch kolorach, czarnym, jak i srebrnym, a następnie łączone są panelami wykonanymi z niezawodnych desek kompozytowych. Natomiast wykończenie fasady domu deskami Twinson nadaje mu niezwykłego charakteru, jak i stylu oraz dostarcza elewacji i otoczeniu domu nadzwyczajnego klimatu. Kompozyt sprawia, iż elewacja staje się trwała oraz nie naraża właścicieli domu na niepotrzebne koszty związane z konserwacją i naprawą fasady domu, gdyż deski Twinson nie trzeba poddawać ani konserwacji, ani renowacji. Materiały Twinson łączą w sobie zarówno niezwykłe piękno, jak również komfort użytkowania i wygodę. Montaż wszystkich systemów zarówno elewacyjnego, tarasowego oraz ogrodzeniowego jest niezmiernie prosty, jak i zapewnia ukrycie wszelkich mocowań użytych do montażu, tak aby całość była estetyczna i jednolita. Niska nasiąkliwość również sprawia, iż powyższe systemy są niezwykle popularne pośród potencjalnych konsumentów.

Powoduje ona również to, iż desko kompozytowe mogą być wykorzystywane na terenach, w których panuje wysoką wilgotność, jak i często padają deszcze. Szybkość i łatwość instalacji, sprawia, iż osoba wybierająca Twinson jest w stanie samodzielnie zamontować deski na tarasie, lub elewacji własnego domu.