You are currently viewing Szeroka oferta rolet antywłamaniowych

Szeroka oferta rolet antywłamaniowych

Dobrej jakości rolety zewnętrzne od uznanego producenta to gwarancja bezpieczeństwa każdego domu lub mieszkania. Stanowią dodatkowe wzmocnienie ochrony dla systemów antywłamaniowych i ogrodzeń. Zabezpieczeń w naszym domu nigdy dość, więc jest to rozwiązanie, które absolutnie nie wadzi, nie szkodzi wyglądowi naszej posesji, a chroni mienie i zwiększa poczucie komfortu. Co mają do zaoferowania rolety antywłamaniowe?

Rolety antywłamaniowe gwarancją bezpieczeństwa

Rolety okiennePrzede wszystkim dostępne są w trzech wariantach. Żaluzje natynkowe, inaczej elewacyjne, są montowane nawierzchniowo, czyli na ramie okna lub na ścianie. Wówczas skrzynka i prowadnice są odsłonięte i stale widoczne. Dużym plusem takiego rozwiązania jest możliwość montażu w dowolnym momencie wykończenia domu czy mieszkania. Żaluzję natynkową możemy dołączyć w każdej chwili. Inny typ to podtynkowe, mocowane na ścianie. Ten rodzaj montażu zakłada, że skrzynka będzie ukryta pod ociepleniem. Niewidoczne pozostaną również prowadnice. Warunkiem jest w tym wypadku jednak to, że montaż rolet musi odbyć się przed położeniem ocieplenia. Trzeci typ to osłony naokienne. Jak nazwa wskazuje, mocuje się je bezpośrednio nad oknem. Skrzynka przechowująca roletę spoczywa wówczas na ramie okna, a prowadnice ukryte są pod elewacją. Jest to najbardziej skomplikowany montaż ze wszystkich trzech typów. Rolety naokienne powinny być uwzględnione już w projekcie domu, bowiem ich montaż wymaga podniesienia nadproży lub obniżenia stolarki, a więc czynności, których można dokonywać jedynie podczas bardziej zaawansowanych remontów lub wznoszenia nowego budynku.

Uścisk dłoniW największych miastach Polski znajdziemy uznanych producentów, którzy oferują elektryczne żaluzje antywłamaniowe Warszawa, Wrocław, Poznań czy Gdańsk to tylko przykłady tych największych ośrodków miejskich, a nie można zapominać, że również w mniejszych miejscowościach bez trudu zlokalizujemy rzetelnych fachowców. Do wyboru mamy dwa typy pancerza przeznaczonego do ochrony okien. Tak zwany zabezpieczający to wersja standardowa zapewniająca podstawową ochronę. Jest wykonany z zagniatanego aluminium i wypełniony izolatorem. Takie rozwiązania dają najlepsze parametry izolacyjne. Można również zastosować wzmacniany pancerz z atestem. Ten typ wytwarzany jest z aluminium w odlewie hutniczym. Jest cztery razy grubszy od podstawowego pancerza. Posiada również wzmocnione prowadnice oraz atest klasy odporności RC3. W przeciwieństwie do podstawowego pancerza, wzmacniany nie jest wypełniony pianką poliuretanową.

Rolety zewnętrzne to mnóstwo różnych funkcji w jednym, a także mnogość wariantów do wyboru. Jeśli szukamy kompleksowego zabezpieczenia, które będzie dopełnieniem naszej domowej ochrony, żaluzje elektryczne to najlepszy wybór na rynku.